info@sentezbilisim.com
+90 212 470 00 03

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Fikirleri keşfetmeyi ve beklentilerinizi aşan muhteşem ürünler tasarlamayı seviyoruz.
Icon
Web Sitesi Tasarımı
Başarılı bir web sitesi oluşturmak için; sanat, strateji, tasarım ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Web sitenizin sadece harika görünmesini sağlamak değil, aynı zamanda işlevsel ve başarılı bir web sitesi olabilmesi için en son teknolojiyi kullanıyoruz.
Web Tasarım
Icon
E-Ticaret Sistemleri
İnternetten online satış yapmanızı sağlayan E-ticaret sistemlerimiz; toptan veya perakende satışa uygun olup, gelişmiş özellikleri sayesinde, ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürüyor. İşletmeniz için başarılı bir E-Ticaret çözümleri sunuyoruz.
E-Ticaret
Icon
Dijital Pazarlama
Dijital pazarlama Google Adwords reklamları, sosyal medya reklamları, SEO Arama Motoru optimizasyonu ve bir çok pazarlama stratejilerini kapsamaktadır. Dijital pazarlama; internette arama yapan potansiyel müşterilerin sizi bulmasına yönelik çalışmalar bütünüdür.
Dijital Pazarlama
Icon
Web Sunucu Hosting
Yüksek güvenlikli, Almanya lokasyonlu kendi sunucularımızda web siteniz için yüksek hızlı, güvenlikli, son teknoloji VIP bir barındırma ortamı sunuyoruz. Web site ve E-postalarınızın kesintisiz çalışması ayrıca bilgilerinizin güvende olabilmesi bizim için önemlidir.
Web Hosting
Icon
Mobil App Tasarım
Mobil uygulama geliştirme projenize yardımcı olacak bir dijital ajans arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek hibrit veya web tabanlı bir mobil uygulama oluşturuyor, Android veya Apple da yayına sunuyoruz.
Icon
Logo & Grafik Tasarım
Profesyonel ve yetenekli grafik tasarımcı ekibimiz, Kurumsal kimlik yaklaşımı ile şirket imajınızı doğru bir şekilde yansıtan, ilgi çekici ve kalıcı bir izlenim bırakan; Logo, Banner, Kartvizit, Reklam vb. gerekli tüm destekleyici grafikleri tasarlamaktadır.
Icon
Rehber & Navigasyon
Google, Yandex, Bing, ve diğer arama motorlarının her türlü harita ve navigasyon sistemlerine işletmenizin konumunu doğru ve uyumlu bir şekilde optimize ediyor ve potansiyel müşterilerinizin sizi kolaylıkla bulabilmesini sağlıyoruz.
Icon
Ürün Fotoğrafçılığı
İyi bir fotoğrafın gücünü ve etkilerini biliyoruz. Fotoğraf kalitesi bir web sitesinin kalitesini arttırabilir veya azaltabilir. Orta seviye de ürün fotoğrafçılığı hizmeti vermekteyiz. Bir ürünü etkili ve kaliteli hissettirebilmek; kaliteli resim kullanmaktan geçmektedir.
Icon
Teknik SEO
Daha fazla görünürlük, daha fazla müşteri adayı demektir, bu nedenle arama sıralaması önemlidir. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sitenizi arama motorlarında daha görünür kılar ve bu da potansiyel kullanıcılar / müşteriler için daha kolay erişilebilir olmasını sağlar.
WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek
Sentez Bilişim: Merhaba!
Sentez Bilişim: Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by