infoஇsentezbilisim.com

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Sentez Bilişim Web Tasarım Hizmetleri Hakkında2000 yılında çıktığımız bu yolda Kurumsal Web Site Tasarımı, E-Ticaret Sistemleri, Web Hosting, Dijital Pazarlama, Seo Çalışmaları ve web uygulamaları hizmetlerini sunmaktayız. Günümüz teknolojik gelişmeler ve teknolojinin hayatımızda olması ile sağladığı kolaylıklarla dolu bir gün haline gelmiştir. İnsanlar neredeyse her işlerini internet üzerinden sağlayarak büyük paralar kazanmaktadırlar.

Sizlerde gelir elde ettiğiniz işinizi dijital medyada daha çok kitleye duyurabilmek işinizde daha iyi yerlere gelebilmek için Sentez Bilişim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İyi ve etkili bir web tasarımı aşamasında bu konuda mesleki yeterlilik belgelerine sahip çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Web tasarımı gerçekleştirirken sizlerinde isteklerini ve taleplerini ön planda tutarak hareket eder, tam anlamıyla hayallerinizde ki web sitesine ulaşabilmenizi sağlarız. Tüm arama motorları kurallarına uygun seo uyumlu ve sizi hep ilk sırada gösterecek etkili bir hizmet adına hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sentez Bilişim hizmetimiz, yaratıcı tasarım fikirleriyle insanların akıllarında kalıcı olmanızı ve daha çok tıklanmanızı hizmet satmanızı sağlayacaktır. Estetik web tasarımlarımızla sizlere daha iyi bir tasarım sunabilmek için öncelikle ana hatlara dikkat etmekteyiz. Etkili bir web tasarımı nasıl, e-ticaret sitemi nasıl dikkat çekici hale getirebilirim gibi sorularının cevabını detaylı bir şekilde alabileceğiniz hizmetimiz sayesinde, düzeni, rengi, grafikleri, fontları, içeriği, navigasyonu, multimedyası, uyumluluğu, teknolojik oluşu ve interaktifliği konusunda gereken tüm detayları sizin yerinize düşünen ve uygulayan ekibimize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve etkili bir web tasarımı yaparken çok yönlü düşünen ekibimiz, tatmin edici bir web deneyimi yaşamanızı sağlar.

Sizin için uygun tasarım yapmadan önce sizlerle detaylı olarak görüşen Sentez Bilişim firmamız uygun bir hizmet için hemen harekete geçer. Sizinde görüşlerinizi alarak birlikte seçmiş olduğumuz tasarımı, kritik planlama ve analiz sürecinin ardından kullanımı basit, zarif ve estetik bir platformlar haline dönüştürebiliriz. Uygulamaya geçmeden önce mutlaka sunacağınız hizmet ya da bilgi web’i için kurumsal mı veya bireysel mi olduğunu da göz önünde bulundururuz. Her zaman daha iyi bir hizmet için kollarını sıvayan ekibimiz, en ufak bir sorunda yine ulaşabileceğiniz tek adres olarak sizlere birbirinden etkili ve zihinlerce kalıcı bilişim hizmetini ekonomik çözümler ile sağlamaktadır.

 

Misyonumuz                                                                                                                                

“Mutlu müşteri” ilkemizi hedef alarak, öncelikle siz değerli müşterilerimizin öneri ve isteklerini önemser sonrasında yaratıcı ekibimizle elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyarız. Yeni nesil dijital performans hizmetlerimiz her detay ile A’dan Z’ye yakından ilgilenmekte yalnız hizmette değil hizmet sonrasında ki çözümlerimizle de sektörde ilk sıralarda olma bilincini kaybetmeden başarılara imza atmak misyonu ile karşınızdayız.

 

Vizyonumuz

Dijital hizmet isteyen kuruluşlara, firmalara, derneklere, şahıslara ve organizasyonlara hem web tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan hizmet içeriğini sürdüren bir vizyonda gelişen teknolojiye uyum sağlayan, tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılayarak ilerlemek, kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimizin devamlılığını sağlamak öncelikli amaçlarımızdır.

 

Temel Felsefemiz

Sentez Bilişim olarak temel felsefemiz, müşterilerimizin hayallerini süsleyen web hizmetinden daha fazlasını sunmaktır. Arama motorlarında kolaylıkla bulunan, şık ve çekici, akılda kalıcı, mobil uyumlu kurumsal web siteleri ve e-ticaret sistemleri üretmektir.

 

 

KADROMUZ

Şimdi Başlayın!

Sizi hedeflerinize ulaştıracak, işletmenizi büyütecek ilk ve en önemli adımı şimdi atın.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek
Sentez Bilişim: Merhaba!
Sentez Bilişim: Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by